elezioni-regionali-in-veneto-candidati-e-liste 348411

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα οι εκλογές για το 15μελές μαθητικό συμβούλιο της σχολικής χρονιάς 2016-2017. 

Υπήρξαν 67 υποψηφιότητες από τις τρεις τάξεις του Γυμνασίου μας (17 από την Α', 22 από τη Β' και 28 από τη Γ' τάξη).

Στο νέο 15μελές μετέχουν 9 αγόρια και 6 κορίτσια. Από τη Α' τάξη έχουμε 1 μαθητή, από τη Β' τάξη 7 μαθητές και από τη Γ' τάξη επίσης 7.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και ευχόμαστε στο νέο μαθητικό συμβούλιο καλή επιτυχία στο έργο του!

Τα αποτελέσματα αναλυτικά

(με γαλάζιο φόντο οι 15 που εκλέγονται και με κίτρινο φόντο οι 5 αναπληρωματικοί)

Ονοματεπώνυμο Τμήμα ΣΥΝΟΛΟ
 Κουμπενά Φιορή  Γ3 67
 Δούκας Δημήτριος  Γ2 61
 Λαλαούνης Νικόλαος  Β2 55
 Μπόγρη Μαρία Νεκταρία  Γ1 46
 Ξυδάκης Κωνσταντίνος  Β2 41
 Σαμπάνι Τόνι  Γ3 40
 Ξηροτύρη Έφη  Β2 36
 Κακούσης Παναγιώτης  Α1 32
 Μεταξά Μαρία  Β1 32
 Φεϊζουλά Λουτσιάνο  Γ3 31
 Βατικιώτη Ιωάννα  Β1 28
 Λέκκας Παναγιώτης  Β2 26
 Στεφανίδης Άγγελος  Β3 26
 Γρυπαίος Θεόδωρος  Γ1 24
 Μαλτέζου Ιωάννα  Γ1 24
 Αβραμίδης Σταύρος  Γ2 23
 Κότσης Μάνος  Γ2 23
 Πιτσιλός Τάσος  Β3  23
 Κατσόρι Τζουλιάνα  Γ3  22
 Φουρναράκου Μαρία  Α3  21
 Παπαϊωάννου Στέφανος  Β3 21
 Στρατηγός Βαγγέλης  Β3  21
 Μπέσης Παντελής  Β3 20
 Ντζκόεβ Νεκτάριος  Γ3 20
 Κουκούλης Στέλιος  Β2  19
 Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος  Γ2  19
 Κρομμύδας Δημήτριος  Γ3  18
 Λυκούρης Σώζος  Β4  18
 Σαρίφ Ράκι  Β2  17
 Γιαννούλης Ανδρέας  Γ3  15
 Μαμάης Ιωάννης  Γ1  15
 Κάτσα Ελιντόν  Β3  14
 Ρωπαΐτης Μηνάς  Β3  14
 Κλώνος Νίκος  Γ1  13
 Κουκούλης Γιάννης  Β1  13
 Λέκκας Κωνσταντίνος  Α2  13
 Τάφα Σίντι  Α3  13
 Ροδάκης Κωνσταντίνος  Β3  12
 Ζησιμάτος Γιώργος  Α1  11
 Κατσούλης Νίκος  Α2  11
 Μαλτέζου Αλκμήνη  Α2  11
 Αργυρός Μαρίνος  Γ2  10
 Καρούτσος Παναγιώτης  Γ1  10
 Λατσούνης Βαγγέλης  Α2  10
 Ροδίτης Χρήστος  Γ2  10
 Ρωπαΐτης Νεκτάριος  Γ2  10
 Τάφα Έριντα  Α3  10
 Χαλδαιάκης Εμμανουήλ  Γ3  10
 Γεννίτσαρη Αγγελική  Γ1  9
 Γρυπαίου Μαρία  Α1  9
 Κρεούζης Μάξιμος  Α2  9
 Νικολαΐδης Νεκτάριος  Β2  9
 Οικονόμου Στέλιος  Γ2  9
 Αλυφαντής Ζαφείρης  Γ1  8
 Κανάκη Σοφία  Γ1  8
 Σόρτση Καλλιόπη  Α3  8
 Χριστοφής Σέργης  Γ3  8
 Ζαραβέλλα Φωτεινή  Α1  7
 Λατσούνη Μαρία  Β1  7
 Νικολαΐδη Δέσποινα  Α3  7
 Ροδίτης Παναγιώτης  Γ2  6
 Σταθάκη Δήμητρα  Α3  6
 Ελ-Κχοντάρι Ιωσήφ  Α1  5
 Χιώτης Γιώργος  Β2  5
 Καρατζιά Ασπασία  Γ2  4
 Κώτσης Στέφανος  Α2  4
 Χαλδαίος Νεκτάριος  Β4  2